MATEMATYKA

ZAPRASZAMY DO PRACOWNI MATEMATYKI

Obecnie prowadzimy zapisy na rok szkolny 2018 / 2019, zapraszamy do pracowni wszystkich zainteresowanych zajęciami z matematyki, przygotowujących do matury w tym roku szkolnym oraz w następnych latach.

W roku szkolnym 2018/19 ruszamy także z zajęciami w naszej nowej pracowni w Katowicach przy ul. Dworcowej 13 - III piętro. Zapraszamy!

Zapraszamy na zajęcia z matematyki przygotowujące do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
Zapraszamy osoby chcące rzetelnie przygotować się do matury z matematyki, 
jako niezbędnego elementu przygotowania do egzaminów na Architekturę!
Zapraszamy również te osoby, które nie uczęszczają do nas na kurs rysunku, a chciałyby solidnie przygotować się do matury z matematyki, również na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Koszt zajęć 100zł/ miesiąc dla uczestników naszego kursu rysunku, oraz osób nieuczęszczających na kurs rysunku.
 
Zajęcia skierowane są do wszystkich tych, którzy już zdecydowali o dodatkowych zajęciach z matematyki oraz do tych którzy jeszcze się wahają lub nie brali ich dotychczas pod uwagę!

Oferta zajęć skierowana jest również do osób które nie wybierają się na studia architektoniczne ale szukają zajęć przygotowujących do matury na wysokim poziomie.

Zajęcia odbywają się w soboty w godzinach od 13.30 do 15.30, w pracowni przy ulicy Zwycięstwa 36

Zajęcia prowadzi Bartłomiej Pawlik, matematyk, doktorant na Wydziale Matematyki Stosowanej Politechniki Śląskiej. Studia magisterskie na kierunku Matematyka Teoretyczna ukończył z wyróżnieniem.  Autor kilku wykładów popularnonaukowych o tematyce matematycznej. Od 2012 roku w ramach studiów doktoranckich pracownik dydaktyczny na Politechnice Śląskiej. 
Od 2005 roku z sukcesami udziela korepetycji z matematyki na wszystkich poziomach kształcenia.


lekcje rysunku rysunek kurs rysunku Gliwice przygotowanie do egzaminów na ASP Katowice architektura kurs rysunku na architekturę kurs przygotowawczy Tychy plener malarski w Zakopanem Wydział Grafiki Projektowej ASP Bytom Uniwersytet 3 Wieku lekcje rysunku Zabrze Zabrze kurs rysunku Katowice Wydział Architektury i Urbanistyki pracownia plastyczna trzeciego wieku Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach kurs rysunku i malarstwa na ASP Knurów warsztaty plastyczne dla dzieci Gliwice Katowice Zawiercie Tarnowskie Góry warsztaty plastyczne dla dzieci kurs rysunku Sosnowiec nauka rysunku Gliwice Chorzów nauka rysunku Zabrze kurs rysunku architektonicznego projektowanie graficzne ASP Katowice kurs rysunku Bytom Mikołów Sosnowiec nauka rysunku warsztaty rysunkowe Wydział Architektury Architektura i Urbanistyka przygotowanie na ASP Katowice lekcje rysunku Katowice kurs rysunku Ruda Śląska Wydział Wzornictwa Rybnik kurs rysunku warsztaty rysunkowe Katowice Uniwersytet Trzeciego Wieku lekcje rysunku Gliwice Lubliniec Ruda Śląska kurs rysunku Dąbrowa Górnicza Mysłowice nauka rysunku Katowice Dąbrowa Górnicza ASP Katowice warsztaty plastyczne dla młodzieży zajęcia plastyczne dla dzieci grafika Kędzierzyn Koźle Opole Wydział Malarstwa kurs rysunku Zabrze warsztaty rysunkowe Gliwice Gliwice warsztaty plastyczne dla dzieci Katowice Cieszyn najlepszy kurs rysunku na Śląsku
© 2018 - KURS RYSUNKU UFFO
PRACOWNIA GLIWICE ul. Białej Bramy 10 / ul.Zwycięstwa 36
PRACOWNIA KATOWICE ul. Dworcowa 13
e-mail: uffo.info@poczta.fm, tel. 607 453 022, 603 669 401