MATEMATYKA

ZAPRASZAMY DO PRACOWNI MATEMATYKI

Obecnie prowadzimy zapisy na rok szkolny 2018 / 2019, zapraszamy do pracowni wszystkich zainteresowanych zajęciami z matematyki, przygotowujących do matury w tym roku szkolnym oraz w następnych latach.

W roku szkolnym 2018/19 ruszamy także z zajęciami w naszej nowej pracowni w Katowicach przy ul. Dworcowej 13 - III piętro. Zapraszamy!

Zapraszamy na zajęcia z matematyki przygotowujące do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
Zapraszamy osoby chcące rzetelnie przygotować się do matury z matematyki, 
jako niezbędnego elementu przygotowania do egzaminów na Architekturę!
Zapraszamy również te osoby, które nie uczęszczają do nas na kurs rysunku, a chciałyby solidnie przygotować się do matury z matematyki, również na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Koszt zajęć 100zł/ miesiąc dla uczestników naszego kursu rysunku, oraz osób nieuczęszczających na kurs rysunku
 
Zajęcia skierowane są do wszystkich tych, którzy już zdecydowali o dodatkowych zajęciach z matematyki oraz do tych którzy jeszcze się wahają lub nie brali ich dotychczas pod uwagę!

Oferta zajęć skierowana jest również do osób które nie wybierają się na studia architektoniczne ale szukają zajęć przygotowujących do matury na wysokim poziomie.

Zajęcia odbywają się w soboty w godzinach od 13.30 do 15.30, w pracowni przy ulicy Zwycięstwa 36

Zajęcia prowadzi Bartłomiej Pawlik, matematyk, doktorant na Wydziale Matematyki Stosowanej Politechniki Śląskiej. Studia magisterskie na kierunku Matematyka Teoretyczna ukończył z wyróżnieniem.  Autor kilku wykładów popularnonaukowych o tematyce matematycznej. Od 2012 roku w ramach studiów doktoranckich pracownik dydaktyczny na Politechnice Śląskiej. 
Od 2005 roku z sukcesami udziela korepetycji z matematyki na wszystkich poziomach kształcenia.


Mikołów nauka rysunku Wydział Malarstwa kurs rysunku Ruda Śląska Rybnik Knurów Bytom kurs przygotowawczy warsztaty plastyczne dla młodzieży Wydział Grafiki Projektowej nauka rysunku Zabrze Opole grafika lekcje rysunku Katowice najlepszy kurs rysunku na Śląsku kurs rysunku Bytom kurs rysunku Ruda Śląska nauka rysunku Gliwice architektura rysunek warsztaty rysunkowe Gliwice warsztaty rysunkowe zajęcia plastyczne dla dzieci kurs rysunku i malarstwa na ASP lekcje rysunku Gliwice warsztaty rysunkowe Katowice Wydział Wzornictwa Dąbrowa Górnicza lekcje rysunku projektowanie graficzne ASP Katowice przygotowanie na ASP Katowice Zawiercie Architektura i Urbanistyka przygotowanie do egzaminów na ASP Katowice Kędzierzyn Koźle Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach Katowice kursy artystyczne ASP Katowice Sosnowiec Wydział Architektury kurs rysunku architektonicznego Mysłowice kurs rysunku Zabrze warsztaty plastyczne dla dzieci kurs rysunku Katowice warsztaty plastyczne dla dzieci Katowice Tychy Lubliniec ASP Wydział Architektury i Urbanistyki lekcje rysunku Zabrze pracownia plastyczna trzeciego wieku warsztaty plastyczne dla dzieci Gliwice Uniwersytet 3 Wieku Chorzów kurs rysunku na architekturę Uniwersytet Trzeciego Wieku plener malarski w Zakopanem nauka rysunku Katowice Zabrze kurs rysunku Sosnowiec kurs rysunku Gliwice Cieszyn kurs rysunku Dąbrowa Górnicza kurs rysunku architektonicznego Tarnowskie Góry Gliwice
© 2018 - KURS RYSUNKU UFFO
PRACOWNIA GLIWICE ul. Białej Bramy 10 / ul.Zwycięstwa 36
PRACOWNIA KATOWICE ul. Dworcowa 13
e-mail: uffo.info@poczta.fm, tel. 607 453 022, 603 669 401