MATEMATYKA

ZAPRASZAMY DO PRACOWNI MATEMATYKI

Obecnie prowadzimy zapisy na rok szkolny 2018 / 2019, zapraszamy do pracowni wszystkich zainteresowanych zajęciami z matematyki, przygotowujących do matury w tym roku szkolnym oraz w następnych latach.

W roku szkolnym 2018/19 ruszamy także z zajęciami w naszej nowej pracowni w Katowicach przy ul. Dworcowej 13 - III piętro. Zapraszamy!

Zapraszamy na zajęcia z matematyki przygotowujące do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
Zapraszamy osoby chcące rzetelnie przygotować się do matury z matematyki, 
jako niezbędnego elementu przygotowania do egzaminów na Architekturę!
Zapraszamy również te osoby, które nie uczęszczają do nas na kurs rysunku, a chciałyby solidnie przygotować się do matury z matematyki, również na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Koszt zajęć 100zł/ miesiąc dla uczestników naszego kursu rysunku, oraz osób nieuczęszczających na kurs rysunku
 
Zajęcia skierowane są do wszystkich tych, którzy już zdecydowali o dodatkowych zajęciach z matematyki oraz do tych którzy jeszcze się wahają lub nie brali ich dotychczas pod uwagę!

Oferta zajęć skierowana jest również do osób które nie wybierają się na studia architektoniczne ale szukają zajęć przygotowujących do matury na wysokim poziomie.

Zajęcia odbywają się w soboty w godzinach od 13.30 do 15.30, w pracowni przy ulicy Zwycięstwa 36

Zajęcia prowadzi Bartłomiej Pawlik, matematyk, doktorant na Wydziale Matematyki Stosowanej Politechniki Śląskiej. Studia magisterskie na kierunku Matematyka Teoretyczna ukończył z wyróżnieniem.  Autor kilku wykładów popularnonaukowych o tematyce matematycznej. Od 2012 roku w ramach studiów doktoranckich pracownik dydaktyczny na Politechnice Śląskiej. 
Od 2005 roku z sukcesami udziela korepetycji z matematyki na wszystkich poziomach kształcenia.


lekcje rysunku Gliwice zajęcia plastyczne dla dzieci Gliwice Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach warsztaty plastyczne dla dzieci Gliwice Rybnik plener malarski w Zakopanem Lubliniec ASP Zawiercie kurs rysunku Gliwice kurs przygotowawczy nauka rysunku Zabrze Wydział Wzornictwa grafika warsztaty plastyczne dla młodzieży warsztaty rysunkowe Katowice Tarnowskie Góry Tychy Dąbrowa Górnicza warsztaty rysunkowe Gliwice nauka rysunku kurs rysunku Uniwersytet Trzeciego Wieku Mysłowice najlepszy kurs rysunku na Śląsku architektura nauka rysunku Katowice lekcje rysunku Bytom pracownia plastyczna trzeciego wieku ASP Katowice kurs rysunku Katowice kurs rysunku Bytom kurs rysunku architektonicznego kurs rysunku i malarstwa na ASP kurs rysunku Zabrze projektowanie graficzne ASP Katowice Ruda Śląska kurs rysunku Ruda Śląska Knurów kurs rysunku Sosnowiec Wydział Architektury przygotowanie do egzaminów na ASP Katowice Politechnika Śląska w Gliwicach warsztaty plastyczne dla dzieci Katowice Cieszyn warsztaty plastyczne dla dzieci Zabrze warsztaty rysunkowe Wydział Grafiki Projektowej Kędzierzyn Koźle kursy artystyczne Chorzów kurs rysunku architektonicznego Uniwersytet 3 Wieku lekcje rysunku Katowice przygotowanie na ASP Katowice Mikołów rysunek lekcje rysunku Zabrze Wydział Architektury i Urbanistyki Opole Wydział Malarstwa Katowice Architektura i Urbanistyka kurs rysunku Dąbrowa Górnicza nauka rysunku Gliwice kurs rysunku na architekturę Sosnowiec
© 2018 - KURS RYSUNKU UFFO
PRACOWNIA GLIWICE ul. Białej Bramy 10 / ul.Zwycięstwa 36
PRACOWNIA KATOWICE ul. Dworcowa 13
e-mail: uffo.info@poczta.fm, tel. 607 453 022, 603 669 401