MATEMATYKA

ZAPRASZAMY DO PRACOWNI MATEMATYKI

Obecnie prowadzimy zapisy na rok szkolny 2018 / 2019, zapraszamy do pracowni wszystkich zainteresowanych zajęciami z matematyki, przygotowujących do matury w tym roku szkolnym oraz w następnych latach.

W roku szkolnym 2018/19 ruszamy także z zajęciami w naszej nowej pracowni w Katowicach przy ul. Dworcowej 13 - III piętro. Zapraszamy!

Zapraszamy na zajęcia z matematyki przygotowujące do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
Zapraszamy osoby chcące rzetelnie przygotować się do matury z matematyki, 
jako niezbędnego elementu przygotowania do egzaminów na Architekturę!
Zapraszamy również te osoby, które nie uczęszczają do nas na kurs rysunku, a chciałyby solidnie przygotować się do matury z matematyki, również na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Koszt zajęć 100zł/ miesiąc dla uczestników naszego kursu rysunku, oraz osób nieuczęszczających na kurs rysunku
 
Zajęcia skierowane są do wszystkich tych, którzy już zdecydowali o dodatkowych zajęciach z matematyki oraz do tych którzy jeszcze się wahają lub nie brali ich dotychczas pod uwagę!

Oferta zajęć skierowana jest również do osób które nie wybierają się na studia architektoniczne ale szukają zajęć przygotowujących do matury na wysokim poziomie.

Zajęcia odbywają się w soboty w godzinach od 13.30 do 15.30, w pracowni przy ulicy Zwycięstwa 36

Zajęcia prowadzi Bartłomiej Pawlik, matematyk, doktorant na Wydziale Matematyki Stosowanej Politechniki Śląskiej. Studia magisterskie na kierunku Matematyka Teoretyczna ukończył z wyróżnieniem.  Autor kilku wykładów popularnonaukowych o tematyce matematycznej. Od 2012 roku w ramach studiów doktoranckich pracownik dydaktyczny na Politechnice Śląskiej. 
Od 2005 roku z sukcesami udziela korepetycji z matematyki na wszystkich poziomach kształcenia.


warsztaty rysunkowe Gliwice kurs rysunku Dąbrowa Górnicza warsztaty plastyczne dla młodzieży lekcje rysunku Zabrze kurs rysunku Zabrze warsztaty rysunkowe Wydział Architektury Architektura i Urbanistyka Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach lekcje rysunku Katowice najlepszy kurs rysunku na Śląsku pracownia plastyczna trzeciego wieku Uniwersytet Trzeciego Wieku nauka rysunku Zabrze Chorzów Mysłowice warsztaty plastyczne dla dzieci Katowice Cieszyn architektura kurs rysunku Zabrze Wydział Malarstwa Mikołów Tarnowskie Góry przygotowanie do egzaminów na ASP Katowice Zawiercie warsztaty rysunkowe Katowice przygotowanie na ASP Katowice Wydział Grafiki Projektowej kurs rysunku Gliwice Sosnowiec Bytom ASP plener malarski w Zakopanem Wydział Wzornictwa kurs rysunku Sosnowiec Kędzierzyn Koźle Politechnika Śląska w Gliwicach Dąbrowa Górnicza kurs rysunku na architekturę Wydział Architektury i Urbanistyki nauka rysunku Uniwersytet 3 Wieku kurs rysunku i malarstwa na ASP Katowice lekcje rysunku Gliwice kurs rysunku Katowice kurs rysunku Ruda Śląska Lubliniec Knurów rysunek kurs rysunku architektonicznego Rybnik ASP Katowice lekcje rysunku Tychy Ruda Śląska grafika projektowanie graficzne ASP Katowice nauka rysunku Katowice kurs rysunku Bytom warsztaty plastyczne dla dzieci Gliwice warsztaty plastyczne dla dzieci Opole nauka rysunku Gliwice kurs przygotowawczy zajęcia plastyczne dla dzieci Gliwice
© 2018 - KURS RYSUNKU UFFO
PRACOWNIA GLIWICE ul. Białej Bramy 10 / ul.Zwycięstwa 36
PRACOWNIA KATOWICE ul. Dworcowa 13
e-mail: uffo.info@poczta.fm, tel. 607 453 022, 603 669 401