MATEMATYKA

ZAPRASZAMY DO PRACOWNI MATEMATYKI

Obecnie prowadzimy zapisy na rok szkolny 2018 / 2019, zapraszamy do pracowni wszystkich zainteresowanych zajęciami z matematyki, przygotowujących do matury w tym roku szkolnym oraz w następnych latach.

W roku szkolnym 2018/19 ruszamy także z zajęciami w naszej nowej pracowni w Katowicach przy ul. Dworcowej 13 - III piętro. Zapraszamy!

Zapraszamy na zajęcia z matematyki przygotowujące do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
Zapraszamy osoby chcące rzetelnie przygotować się do matury z matematyki, 
jako niezbędnego elementu przygotowania do egzaminów na Architekturę!
Zapraszamy również te osoby, które nie uczęszczają do nas na kurs rysunku, a chciałyby solidnie przygotować się do matury z matematyki, również na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Koszt zajęć 100zł/ miesiąc dla uczestników naszego kursu rysunku, oraz osób nieuczęszczających na kurs rysunku
 
Zajęcia skierowane są do wszystkich tych, którzy już zdecydowali o dodatkowych zajęciach z matematyki oraz do tych którzy jeszcze się wahają lub nie brali ich dotychczas pod uwagę!

Oferta zajęć skierowana jest również do osób które nie wybierają się na studia architektoniczne ale szukają zajęć przygotowujących do matury na wysokim poziomie.

Zajęcia odbywają się w soboty w godzinach od 13.30 do 15.30, w pracowni przy ulicy Zwycięstwa 36

Zajęcia prowadzi Bartłomiej Pawlik, matematyk, doktorant na Wydziale Matematyki Stosowanej Politechniki Śląskiej. Studia magisterskie na kierunku Matematyka Teoretyczna ukończył z wyróżnieniem.  Autor kilku wykładów popularnonaukowych o tematyce matematycznej. Od 2012 roku w ramach studiów doktoranckich pracownik dydaktyczny na Politechnice Śląskiej. 
Od 2005 roku z sukcesami udziela korepetycji z matematyki na wszystkich poziomach kształcenia.


Architektura i Urbanistyka Uniwersytet 3 Wieku Politechnika Śląska w Gliwicach grafika Ruda Śląska Tarnowskie Góry Bytom Dąbrowa Górnicza Tychy projektowanie graficzne ASP Katowice kurs rysunku architektonicznego Wydział Architektury i Urbanistyki lekcje rysunku Katowice kurs rysunku lekcje rysunku Sosnowiec warsztaty plastyczne dla dzieci Gliwice Zawiercie Kędzierzyn Koźle lekcje rysunku Zabrze Zabrze Opole Lubliniec plener malarski w Zakopanem nauka rysunku Zabrze Knurów kurs rysunku Gliwice kurs rysunku na architekturę Wydział Grafiki Projektowej Katowice nauka rysunku Katowice rysunek Gliwice Mikołów Uniwersytet Trzeciego Wieku pracownia plastyczna trzeciego wieku Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach zajęcia plastyczne dla dzieci Wydział Architektury kurs rysunku i malarstwa na ASP warsztaty rysunkowe Gliwice kurs rysunku Katowice warsztaty plastyczne dla dzieci warsztaty plastyczne dla dzieci Katowice warsztaty rysunkowe nauka rysunku Gliwice lekcje rysunku Gliwice kurs przygotowawczy przygotowanie do egzaminów na ASP Katowice architektura kurs rysunku Dąbrowa Górnicza Rybnik przygotowanie na ASP Katowice kurs rysunku Bytom warsztaty rysunkowe Katowice warsztaty plastyczne dla młodzieży ASP Cieszyn kurs rysunku Zabrze kurs rysunku Sosnowiec kurs rysunku Ruda Śląska Wydział Wzornictwa nauka rysunku Mysłowice Wydział Malarstwa najlepszy kurs rysunku na Śląsku Chorzów ASP Katowice
© 2018 - KURS RYSUNKU UFFO
PRACOWNIA GLIWICE ul. Białej Bramy 10 / ul.Zwycięstwa 36
PRACOWNIA KATOWICE ul. Dworcowa 13
e-mail: uffo.info@poczta.fm, tel. 607 453 022, 603 669 401