MATEMATYKA

ZAPRASZAMY DO PRACOWNI MATEMATYKI

Obecnie prowadzimy zapisy na rok szkolny 2018 / 2019, zapraszamy do pracowni wszystkich zainteresowanych zajęciami z matematyki, przygotowujących do matury w tym roku szkolnym oraz w następnych latach.

W roku szkolnym 2018/19 ruszamy także z zajęciami w naszej nowej pracowni w Katowicach przy ul. Dworcowej 13 - III piętro. Zapraszamy!

Zapraszamy na zajęcia z matematyki przygotowujące do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
Zapraszamy osoby chcące rzetelnie przygotować się do matury z matematyki, 
jako niezbędnego elementu przygotowania do egzaminów na Architekturę!
Zapraszamy również te osoby, które nie uczęszczają do nas na kurs rysunku, a chciałyby solidnie przygotować się do matury z matematyki, również na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Koszt zajęć 100zł/ miesiąc dla uczestników naszego kursu rysunku, oraz osób nieuczęszczających na kurs rysunku.
 
Zajęcia skierowane są do wszystkich tych, którzy już zdecydowali o dodatkowych zajęciach z matematyki oraz do tych którzy jeszcze się wahają lub nie brali ich dotychczas pod uwagę!

Oferta zajęć skierowana jest również do osób które nie wybierają się na studia architektoniczne ale szukają zajęć przygotowujących do matury na wysokim poziomie.

Zajęcia odbywają się w soboty w godzinach od 13.30 do 15.30, w pracowni przy ulicy Zwycięstwa 36

Zajęcia prowadzi Bartłomiej Pawlik, matematyk, doktorant na Wydziale Matematyki Stosowanej Politechniki Śląskiej. Studia magisterskie na kierunku Matematyka Teoretyczna ukończył z wyróżnieniem.  Autor kilku wykładów popularnonaukowych o tematyce matematycznej. Od 2012 roku w ramach studiów doktoranckich pracownik dydaktyczny na Politechnice Śląskiej. 
Od 2005 roku z sukcesami udziela korepetycji z matematyki na wszystkich poziomach kształcenia.


warsztaty rysunkowe Wydział Malarstwa plener malarski w Zakopanem Knurów kurs rysunku i malarstwa na ASP Katowice warsztaty plastyczne dla dzieci Gliwice Zawiercie Cieszyn lekcje rysunku Katowice kurs rysunku Zabrze nauka rysunku warsztaty rysunkowe Katowice Dąbrowa Górnicza pracownia plastyczna trzeciego wieku lekcje rysunku Zabrze Politechnika Śląska w Gliwicach Wydział Grafiki Projektowej Wydział Architektury Lubliniec kurs rysunku Gliwice Kędzierzyn Koźle najlepszy kurs rysunku na Śląsku Wydział Wzornictwa przygotowanie do egzaminów na ASP Katowice kurs rysunku Katowice kurs rysunku Dąbrowa Górnicza ASP ASP Katowice kurs rysunku Ruda Śląska Sosnowiec architektura projektowanie graficzne ASP Katowice warsztaty plastyczne dla dzieci Katowice warsztaty rysunkowe Gliwice lekcje rysunku Gliwice kurs rysunku na architekturę rysunek Gliwice Chorzów kurs rysunku Sosnowiec Bytom lekcje rysunku Tychy nauka rysunku Zabrze Ruda Śląska Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach warsztaty plastyczne dla dzieci kurs przygotowawczy Mysłowice Uniwersytet Trzeciego Wieku Uniwersytet 3 Wieku kurs rysunku architektonicznego Tarnowskie Góry Mikołów nauka rysunku Gliwice warsztaty plastyczne dla młodzieży Wydział Architektury i Urbanistyki grafika kurs rysunku Zabrze przygotowanie na ASP Katowice kurs rysunku Bytom Rybnik nauka rysunku Katowice zajęcia plastyczne dla dzieci Opole Architektura i Urbanistyka
© 2018 - KURS RYSUNKU UFFO
PRACOWNIA GLIWICE ul. Białej Bramy 10 / ul.Zwycięstwa 36
PRACOWNIA KATOWICE ul. Dworcowa 13
e-mail: uffo.info@poczta.fm, tel. 607 453 022, 603 669 401