MATEMATYKA

ZAPRASZAMY DO PRACOWNI MATEMATYKI

Obecnie prowadzimy zapisy na rok szkolny 2018 / 2019, zapraszamy do pracowni wszystkich zainteresowanych zajęciami z matematyki, przygotowujących do matury w tym roku szkolnym oraz w następnych latach.

W roku szkolnym 2018/19 ruszamy także z zajęciami w naszej nowej pracowni w Katowicach przy ul. Dworcowej 13 - III piętro. Zapraszamy!

Zapraszamy na zajęcia z matematyki przygotowujące do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
Zapraszamy osoby chcące rzetelnie przygotować się do matury z matematyki, 
jako niezbędnego elementu przygotowania do egzaminów na Architekturę!
Zapraszamy również te osoby, które nie uczęszczają do nas na kurs rysunku, a chciałyby solidnie przygotować się do matury z matematyki, również na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Koszt zajęć 100zł/ miesiąc dla uczestników naszego kursu rysunku, oraz osób nieuczęszczających na kurs rysunku
 
Zajęcia skierowane są do wszystkich tych, którzy już zdecydowali o dodatkowych zajęciach z matematyki oraz do tych którzy jeszcze się wahają lub nie brali ich dotychczas pod uwagę!

Oferta zajęć skierowana jest również do osób które nie wybierają się na studia architektoniczne ale szukają zajęć przygotowujących do matury na wysokim poziomie.

Zajęcia odbywają się w soboty w godzinach od 13.30 do 15.30, w pracowni przy ulicy Zwycięstwa 36

Zajęcia prowadzi Bartłomiej Pawlik, matematyk, doktorant na Wydziale Matematyki Stosowanej Politechniki Śląskiej. Studia magisterskie na kierunku Matematyka Teoretyczna ukończył z wyróżnieniem.  Autor kilku wykładów popularnonaukowych o tematyce matematycznej. Od 2012 roku w ramach studiów doktoranckich pracownik dydaktyczny na Politechnice Śląskiej. 
Od 2005 roku z sukcesami udziela korepetycji z matematyki na wszystkich poziomach kształcenia.


warsztaty plastyczne dla młodzieży Wydział Wzornictwa Politechnika Śląska w Gliwicach nauka rysunku Zabrze ASP Katowice Dąbrowa Górnicza lekcje rysunku Zabrze lekcje rysunku Gliwice kurs rysunku Zabrze projektowanie graficzne ASP Katowice przygotowanie do egzaminów na ASP Katowice warsztaty plastyczne dla dzieci Katowice Zawiercie Wydział Architektury i Urbanistyki Sosnowiec Uniwersytet 3 Wieku Tychy nauka rysunku Katowice Katowice kurs rysunku na architekturę kurs rysunku Ruda Śląska ASP Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach Wydział Grafiki Projektowej Rybnik Zabrze kurs rysunku Bytom Knurów kurs rysunku i malarstwa na ASP warsztaty plastyczne dla dzieci Gliwice Bytom Wydział Malarstwa kurs rysunku architektura warsztaty rysunkowe Katowice kurs rysunku Gliwice Kędzierzyn Koźle Chorzów Mikołów zajęcia plastyczne dla dzieci warsztaty plastyczne dla dzieci nauka rysunku grafika przygotowanie na ASP Katowice Cieszyn Opole Uniwersytet Trzeciego Wieku kurs rysunku Katowice Tarnowskie Góry pracownia plastyczna trzeciego wieku kurs rysunku architektonicznego Architektura i Urbanistyka warsztaty rysunkowe kurs rysunku Sosnowiec rysunek nauka rysunku Gliwice Wydział Architektury kurs przygotowawczy najlepszy kurs rysunku na Śląsku Gliwice Ruda Śląska warsztaty rysunkowe Gliwice lekcje rysunku Katowice Lubliniec plener malarski w Zakopanem lekcje rysunku kurs rysunku Dąbrowa Górnicza Mysłowice
© 2018 - KURS RYSUNKU UFFO
PRACOWNIA GLIWICE ul. Białej Bramy 10 / ul.Zwycięstwa 36
PRACOWNIA KATOWICE ul. Dworcowa 13
e-mail: uffo.info@poczta.fm, tel. 607 453 022, 603 669 401