MATEMATYKA

ZAPRASZAMY DO PRACOWNI MATEMATYKI


Zapraszamy na zajęcia z matematyki przygotowujące do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
Zapraszamy osoby chcące rzetelnie przygotować się do matury z matematyki, 
jako niezbędnego elementu przygotowania do egzaminów na Architekturę!
Zapraszamy również te osoby, które nie uczęszczają do nas na kurs rysunku, a chciałyby solidnie przygotować się do matury z matematyki, również na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Koszt zajęć 100zł/ miesiąc dla uczestników naszego kursu rysunku, oraz osób nieuczęszczających na kurs rysunku.
 
Zajęcia skierowane są do wszystkich tych, którzy już zdecydowali o dodatkowych zajęciach z matematyki oraz do tych którzy jeszcze się wahają lub nie brali ich dotychczas pod uwagę!

Oferta zajęć skierowana jest również do osób które nie wybierają się na studia architektoniczne ale szukają zajęć przygotowujących do matury na wysokim poziomie.

Zajęcia odbywają się w soboty w godzinach od 13.30 do 15.30, w pracowni przy ulicy Zwycięstwa 36

Zajęcia prowadzi Bartłomiej Pawlik, matematyk, doktorant na Wydziale Matematyki Stosowanej Politechniki Śląskiej. Studia magisterskie na kierunku Matematyka Teoretyczna ukończył z wyróżnieniem.  Autor kilku wykładów popularnonaukowych o tematyce matematycznej. Od 2012 roku w ramach studiów doktoranckich pracownik dydaktyczny na Politechnice Śląskiej. 
Od 2005 roku z sukcesami udziela korepetycji z matematyki na wszystkich poziomach kształcenia.


warsztaty plastyczne dla dzieci Katowice kurs rysunku na architekturę Opole Bytom Architektura i Urbanistyka Katowice Wydział Architektury i Urbanistyki warsztaty rysunkowe Katowice kurs rysunku i malarstwa na ASP kurs rysunku Gliwice kurs przygotowawczy Sosnowiec kurs rysunku Bytom Tychy nauka rysunku Zabrze zajęcia plastyczne dla dzieci przygotowanie na ASP Katowice lekcje rysunku Katowice kurs rysunku Zabrze najlepszy kurs rysunku na Śląsku architektura Lubliniec Uniwersytet Trzeciego Wieku grafika kurs rysunku Ruda Śląska Politechnika Śląska w Gliwicach warsztaty rysunkowe Mikołów plener malarski w Zakopanem kurs rysunku architektonicznego Knurów nauka rysunku Gliwice przygotowanie do egzaminów na ASP Katowice Wydział Malarstwa Wydział Grafiki Projektowej warsztaty plastyczne dla dzieci projektowanie graficzne ASP Katowice warsztaty rysunkowe Gliwice Chorzów kurs rysunku Sosnowiec Wydział Architektury Ruda Śląska Zawiercie pracownia plastyczna trzeciego wieku Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach Mysłowice Zabrze kurs rysunku Katowice Dąbrowa Górnicza nauka rysunku Katowice nauka rysunku warsztaty plastyczne dla dzieci Gliwice lekcje rysunku Zabrze Wydział Wzornictwa warsztaty plastyczne dla młodzieży Cieszyn Uniwersytet 3 Wieku Kędzierzyn Koźle ASP Katowice lekcje rysunku ASP Gliwice rysunek lekcje rysunku Gliwice kurs rysunku Dąbrowa Górnicza kurs rysunku Tarnowskie Góry Rybnik
© 2018 - KURS RYSUNKU UFFO /  PRACOWNIA GLIWICE
ul. Białej Bramy 10 / ul.Zwycięstwa 36
e-mail: uffo.info@poczta.fm, tel. 607 453 022, 603 669 401