MATEMATYKA

ZAPRASZAMY DO PRACOWNI MATEMATYKI


Zapraszamy na zajęcia z matematyki przygotowujące do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
Zapraszamy osoby chcące rzetelnie przygotować się do matury z matematyki, 
jako niezbędnego elementu przygotowania do egzaminów na Architekturę!
Zapraszamy również te osoby, które nie uczęszczają do nas na kurs rysunku, a chciałyby solidnie przygotować się do matury z matematyki, również na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Koszt zajęć 100zł/ miesiąc dla uczestników naszego kursu rysunku, oraz osób nieuczęszczających na kurs rysunku.
 
Zajęcia skierowane są do wszystkich tych, którzy już zdecydowali o dodatkowych zajęciach z matematyki oraz do tych którzy jeszcze się wahają lub nie brali ich dotychczas pod uwagę!

Oferta zajęć skierowana jest również do osób które nie wybierają się na studia architektoniczne ale szukają zajęć przygotowujących do matury na wysokim poziomie.

Zajęcia odbywają się w soboty w godzinach od 13.30 do 15.30, w pracowni przy ulicy Zwycięstwa 36

Zajęcia prowadzi Bartłomiej Pawlik, matematyk, doktorant na Wydziale Matematyki Stosowanej Politechniki Śląskiej. Studia magisterskie na kierunku Matematyka Teoretyczna ukończył z wyróżnieniem.  Autor kilku wykładów popularnonaukowych o tematyce matematycznej. Od 2012 roku w ramach studiów doktoranckich pracownik dydaktyczny na Politechnice Śląskiej. 
Od 2005 roku z sukcesami udziela korepetycji z matematyki na wszystkich poziomach kształcenia.


najlepszy kurs rysunku na Śląsku Zawiercie ASP Mysłowice pracownia plastyczna trzeciego wieku kurs rysunku i malarstwa na ASP Zabrze warsztaty plastyczne dla młodzieży zajęcia plastyczne dla dzieci kurs rysunku architektonicznego Architektura i Urbanistyka Dąbrowa Górnicza lekcje rysunku Gliwice kurs rysunku Zabrze Opole kurs rysunku na architekturę Wydział Grafiki Projektowej warsztaty rysunkowe Gliwice kurs rysunku Kędzierzyn Koźle kurs rysunku Ruda Śląska Sosnowiec Wydział Architektury Gliwice Tarnowskie Góry nauka rysunku Zabrze Cieszyn Wydział Wzornictwa Bytom warsztaty plastyczne dla dzieci Gliwice kurs przygotowawczy Uniwersytet Trzeciego Wieku przygotowanie do egzaminów na ASP Katowice nauka rysunku Gliwice lekcje rysunku Zabrze Uniwersytet 3 Wieku Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach Chorzów kurs rysunku Bytom Wydział Architektury i Urbanistyki lekcje rysunku kurs rysunku Sosnowiec warsztaty plastyczne dla dzieci Katowice warsztaty rysunkowe ASP Katowice Rybnik Wydział Malarstwa Politechnika Śląska w Gliwicach kurs rysunku Katowice nauka rysunku Katowice nauka rysunku plener malarski w Zakopanem Tychy lekcje rysunku Katowice projektowanie graficzne ASP Katowice Mikołów Knurów rysunek kurs rysunku Gliwice Lubliniec przygotowanie na ASP Katowice warsztaty rysunkowe Katowice Ruda Śląska architektura kurs rysunku Dąbrowa Górnicza grafika Katowice warsztaty plastyczne dla dzieci
© 2018 - KURS RYSUNKU UFFO /  PRACOWNIA GLIWICE
ul. Białej Bramy 10 / ul.Zwycięstwa 36
e-mail: uffo.info@poczta.fm, tel. 607 453 022, 603 669 401