MATEMATYKA

ZAPRASZAMY DO PRACOWNI MATEMATYKI

Obecnie prowadzimy zapisy na rok szkolny 2018 / 2019, zapraszamy do pracowni wszystkich zainteresowanych zajęciami z matematyki, przygotowujących do matury w tym roku szkolnym oraz w następnych latach.

W roku szkolnym 2018/19 ruszamy także z zajęciami w naszej nowej pracowni w Katowicach przy ul. Dworcowej 13 - III piętro. Zapraszamy!

Zapraszamy na zajęcia z matematyki przygotowujące do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
Zapraszamy osoby chcące rzetelnie przygotować się do matury z matematyki, 
jako niezbędnego elementu przygotowania do egzaminów na Architekturę!
Zapraszamy również te osoby, które nie uczęszczają do nas na kurs rysunku, a chciałyby solidnie przygotować się do matury z matematyki, również na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Koszt zajęć 100zł/ miesiąc dla uczestników naszego kursu rysunku, oraz osób nieuczęszczających na kurs rysunku.
 
Zajęcia skierowane są do wszystkich tych, którzy już zdecydowali o dodatkowych zajęciach z matematyki oraz do tych którzy jeszcze się wahają lub nie brali ich dotychczas pod uwagę!

Oferta zajęć skierowana jest również do osób które nie wybierają się na studia architektoniczne ale szukają zajęć przygotowujących do matury na wysokim poziomie.

Zajęcia odbywają się w soboty w godzinach od 13.30 do 15.30, w pracowni przy ulicy Zwycięstwa 36

Zajęcia prowadzi Bartłomiej Pawlik, matematyk, doktorant na Wydziale Matematyki Stosowanej Politechniki Śląskiej. Studia magisterskie na kierunku Matematyka Teoretyczna ukończył z wyróżnieniem.  Autor kilku wykładów popularnonaukowych o tematyce matematycznej. Od 2012 roku w ramach studiów doktoranckich pracownik dydaktyczny na Politechnice Śląskiej. 
Od 2005 roku z sukcesami udziela korepetycji z matematyki na wszystkich poziomach kształcenia.


Opole Uniwersytet Trzeciego Wieku Katowice Wydział Architektury Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach kurs rysunku Gliwice Kędzierzyn Koźle Tychy Cieszyn Mikołów Dąbrowa Górnicza nauka rysunku Gliwice warsztaty plastyczne dla młodzieży Chorzów lekcje rysunku Katowice przygotowanie do egzaminów na ASP Katowice nauka rysunku Katowice plener malarski w Zakopanem grafika Zabrze ASP Rybnik Lubliniec kurs rysunku Knurów kurs rysunku architektonicznego kurs rysunku Ruda Śląska warsztaty rysunkowe Katowice projektowanie graficzne ASP Katowice architektura Wydział Wzornictwa Zawiercie Wydział Architektury i Urbanistyki przygotowanie na ASP Katowice lekcje rysunku Zabrze Wydział Grafiki Projektowej pracownia plastyczna trzeciego wieku warsztaty plastyczne dla dzieci Katowice warsztaty plastyczne dla dzieci Gliwice warsztaty plastyczne dla dzieci Sosnowiec kurs przygotowawczy kurs rysunku na architekturę Mysłowice kurs rysunku Dąbrowa Górnicza Wydział Malarstwa lekcje rysunku Gliwice nauka rysunku Zabrze Tarnowskie Góry zajęcia plastyczne dla dzieci nauka rysunku lekcje rysunku Politechnika Śląska w Gliwicach kurs rysunku Sosnowiec najlepszy kurs rysunku na Śląsku Gliwice ASP Katowice rysunek kurs rysunku Katowice kurs rysunku Bytom warsztaty rysunkowe Gliwice kurs rysunku i malarstwa na ASP Architektura i Urbanistyka Bytom kurs rysunku Zabrze Ruda Śląska Uniwersytet 3 Wieku warsztaty rysunkowe
© 2018 - KURS RYSUNKU UFFO
PRACOWNIA GLIWICE ul. Białej Bramy 10 / ul.Zwycięstwa 36
PRACOWNIA KATOWICE ul. Dworcowa 13
e-mail: uffo.info@poczta.fm, tel. 607 453 022, 603 669 401