MATEMATYKA

ZAPRASZAMY DO PRACOWNI MATEMATYKI

Obecnie prowadzimy zapisy na rok szkolny 2018 / 2019, zapraszamy do pracowni wszystkich zainteresowanych zajęciami z matematyki, przygotowujących do matury w tym roku szkolnym oraz w następnych latach.

W roku szkolnym 2018/19 ruszamy także z zajęciami w naszej nowej pracowni w Katowicach przy ul. Dworcowej 13 - III piętro. Zapraszamy!

Zapraszamy na zajęcia z matematyki przygotowujące do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
Zapraszamy osoby chcące rzetelnie przygotować się do matury z matematyki, 
jako niezbędnego elementu przygotowania do egzaminów na Architekturę!
Zapraszamy również te osoby, które nie uczęszczają do nas na kurs rysunku, a chciałyby solidnie przygotować się do matury z matematyki, również na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Koszt zajęć 100zł/ miesiąc dla uczestników naszego kursu rysunku, oraz osób nieuczęszczających na kurs rysunku
 
Zajęcia skierowane są do wszystkich tych, którzy już zdecydowali o dodatkowych zajęciach z matematyki oraz do tych którzy jeszcze się wahają lub nie brali ich dotychczas pod uwagę!

Oferta zajęć skierowana jest również do osób które nie wybierają się na studia architektoniczne ale szukają zajęć przygotowujących do matury na wysokim poziomie.

Zajęcia odbywają się w soboty w godzinach od 13.30 do 15.30, w pracowni przy ulicy Zwycięstwa 36

Zajęcia prowadzi Bartłomiej Pawlik, matematyk, doktorant na Wydziale Matematyki Stosowanej Politechniki Śląskiej. Studia magisterskie na kierunku Matematyka Teoretyczna ukończył z wyróżnieniem.  Autor kilku wykładów popularnonaukowych o tematyce matematycznej. Od 2012 roku w ramach studiów doktoranckich pracownik dydaktyczny na Politechnice Śląskiej. 
Od 2005 roku z sukcesami udziela korepetycji z matematyki na wszystkich poziomach kształcenia.


Uniwersytet 3 Wieku kurs rysunku architektonicznego Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach Sosnowiec Architektura i Urbanistyka zajęcia plastyczne dla dzieci warsztaty rysunkowe Gliwice przygotowanie do egzaminów na ASP Katowice kurs rysunku na architekturę nauka rysunku Katowice kurs rysunku Ruda Śląska Cieszyn nauka rysunku Rybnik kurs rysunku Gliwice Ruda Śląska Bytom nauka rysunku Gliwice Uniwersytet Trzeciego Wieku kurs rysunku Bytom kurs rysunku Katowice Tychy Knurów Zabrze warsztaty rysunkowe Katowice Opole Kędzierzyn Koźle warsztaty plastyczne dla młodzieży kurs rysunku i malarstwa na ASP projektowanie graficzne ASP Katowice najlepszy kurs rysunku na Śląsku kurs rysunku Wydział Wzornictwa Wydział Architektury i Urbanistyki Gliwice Dąbrowa Górnicza Wydział Grafiki Projektowej Mikołów plener malarski w Zakopanem Wydział Architektury kurs rysunku Dąbrowa Górnicza Tarnowskie Góry nauka rysunku Zabrze lekcje rysunku architektura kurs rysunku Zabrze Zawiercie Wydział Malarstwa kurs przygotowawczy Chorzów przygotowanie na ASP Katowice Lubliniec lekcje rysunku Gliwice Mysłowice Katowice lekcje rysunku Zabrze warsztaty rysunkowe rysunek grafika warsztaty plastyczne dla dzieci kurs rysunku Sosnowiec warsztaty plastyczne dla dzieci Gliwice ASP ASP Katowice Politechnika Śląska w Gliwicach pracownia plastyczna trzeciego wieku lekcje rysunku Katowice warsztaty plastyczne dla dzieci Katowice
© 2018 - KURS RYSUNKU UFFO
PRACOWNIA GLIWICE ul. Białej Bramy 10 / ul.Zwycięstwa 36
PRACOWNIA KATOWICE ul. Dworcowa 13
e-mail: uffo.info@poczta.fm, tel. 607 453 022, 603 669 401