MATEMATYKA

ZAPRASZAMY DO PRACOWNI MATEMATYKI

Obecnie prowadzimy zapisy na rok szkolny 2018 / 2019, zapraszamy do pracowni wszystkich zainteresowanych zajęciami z matematyki, przygotowujących do matury w tym roku szkolnym oraz w następnych latach.

W roku szkolnym 2018/19 ruszamy także z zajęciami w naszej nowej pracowni w Katowicach przy ul. Dworcowej 13 - III piętro. Zapraszamy!

Zapraszamy na zajęcia z matematyki przygotowujące do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
Zapraszamy osoby chcące rzetelnie przygotować się do matury z matematyki, 
jako niezbędnego elementu przygotowania do egzaminów na Architekturę!
Zapraszamy również te osoby, które nie uczęszczają do nas na kurs rysunku, a chciałyby solidnie przygotować się do matury z matematyki, również na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Koszt zajęć 100zł/ miesiąc dla uczestników naszego kursu rysunku, oraz osób nieuczęszczających na kurs rysunku
 
Zajęcia skierowane są do wszystkich tych, którzy już zdecydowali o dodatkowych zajęciach z matematyki oraz do tych którzy jeszcze się wahają lub nie brali ich dotychczas pod uwagę!

Oferta zajęć skierowana jest również do osób które nie wybierają się na studia architektoniczne ale szukają zajęć przygotowujących do matury na wysokim poziomie.

Zajęcia odbywają się w soboty w godzinach od 13.30 do 15.30, w pracowni przy ulicy Zwycięstwa 36

Zajęcia prowadzi Bartłomiej Pawlik, matematyk, doktorant na Wydziale Matematyki Stosowanej Politechniki Śląskiej. Studia magisterskie na kierunku Matematyka Teoretyczna ukończył z wyróżnieniem.  Autor kilku wykładów popularnonaukowych o tematyce matematycznej. Od 2012 roku w ramach studiów doktoranckich pracownik dydaktyczny na Politechnice Śląskiej. 
Od 2005 roku z sukcesami udziela korepetycji z matematyki na wszystkich poziomach kształcenia.


ASP Katowice Ruda Śląska przygotowanie do egzaminów na ASP Katowice Zawiercie Rybnik rysunek lekcje rysunku Zabrze kurs rysunku Ruda Śląska kurs rysunku Katowice warsztaty plastyczne dla dzieci nauka rysunku Zabrze projektowanie graficzne ASP Katowice warsztaty rysunkowe Gliwice Katowice Tarnowskie Góry kurs rysunku nauka rysunku Gliwice Uniwersytet Trzeciego Wieku nauka rysunku kursy artystyczne plener malarski w Zakopanem Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach Kędzierzyn Koźle Uniwersytet 3 Wieku Dąbrowa Górnicza Zabrze ASP Chorzów Wydział Architektury i Urbanistyki Gliwice warsztaty plastyczne dla dzieci Gliwice Cieszyn Lubliniec lekcje rysunku Katowice warsztaty rysunkowe lekcje rysunku kurs rysunku architektonicznego Opole kurs rysunku na architekturę przygotowanie na ASP Katowice Tychy kurs rysunku Bytom Wydział Architektury kurs rysunku architektonicznego lekcje rysunku Gliwice Wydział Wzornictwa warsztaty plastyczne dla młodzieży Bytom zajęcia plastyczne dla dzieci Architektura i Urbanistyka pracownia plastyczna trzeciego wieku Wydział Malarstwa najlepszy kurs rysunku na Śląsku kurs rysunku Sosnowiec kurs rysunku Zabrze warsztaty rysunkowe Katowice kurs rysunku Gliwice Politechnika Śląska w Gliwicach Knurów grafika architektura Mikołów Sosnowiec kurs rysunku Dąbrowa Górnicza Mysłowice warsztaty plastyczne dla dzieci Katowice Wydział Grafiki Projektowej nauka rysunku Katowice kurs rysunku i malarstwa na ASP kurs przygotowawczy
© 2018 - KURS RYSUNKU UFFO
PRACOWNIA GLIWICE ul. Białej Bramy 10 / ul.Zwycięstwa 36
PRACOWNIA KATOWICE ul. Dworcowa 13
e-mail: uffo.info@poczta.fm, tel. 607 453 022, 603 669 401