ILUSTRACJA KSIĄŻKOWA

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA PROJEKTOWANIA ILUSTRACJI


Zapraszamy do udziału w warsztatach plastycznych wszystkich zainteresowanych dziedziną ilustracji książkowej oraz prasowej, pragnących specjalizować się w tej dziedzinie. Zajęcia są przeznaczone dla osób w każdym wieku – bez względu na doświadczenie w tej dziedzinie, zarówno absolwentów szkół plastycznych, jak i laików.


Warsztaty obejmują  pracę nad interpretacją plastyczną tekstu – różnymi technikami, tworzenie własnych scenariuszy, łączenie obrazu z tekstem, pracę nad różnymi konwencjami ilustracji – realistycznymi, fotograficznymi, uproszczonymi, dziecięcymi, itp. Praca na tych zajęciach opiera się na technikach tradycyjnych: rysunkowych i malarskich, które są następnie skanowane i obrabiane w programie Photoshop. 
Celem zajęć jest wydanie książki obrazkowej w kilkunastu egzemplarzach. Praca nad taką książką trwa około roku.Chorzów ilustracja Pracownia UFFO pracownia komiksu projektowanie graficzne komiks Zabrze mural Sosnowiec Gliwice pracownia ilustracji Katowice Zawiercie graffiti Bytom grafika Rybnik
© 2018 - KURS RYSUNKU UFFO
PRACOWNIA GLIWICE ul. Białej Bramy 10 / ul.Zwycięstwa 36
PRACOWNIA KATOWICE ul. Dworcowa 13
e-mail: uffo.info@poczta.fm, tel. 607 453 022, 603 669 401