MATEMATYKA
PRZYGOTOWANIE DO MATURY

ZAPRASZAMY DO PRACOWNI MATEMATYKI


Zapraszamy na zajęcia z matematyki przygotowujące do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
Zapraszamy osoby chcące rzetelnie przygotować się do matury z matematyki, 
jako niezbędnego elementu przygotowania do egzaminów na Architekturę!
Zapraszamy również te osoby, które nie uczęszczają do nas na kurs rysunku, a chciałyby solidnie przygotować się do matury z matematyki, również na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Koszt zajęć 100zł/ miesiąc dla uczestników naszego kursu rysunku, oraz osób nieuczęszczających na kurs rysunku.
 
Zajęcia skierowane są do wszystkich tych, którzy już zdecydowali o dodatkowych zajęciach z matematyki oraz do tych którzy jeszcze się wahają lub nie brali ich dotychczas pod uwagę!

Oferta zajęć skierowana jest również do osób które nie wybierają się na studia architektoniczne ale szukają zajęć przygotowujących do matury na wysokim poziomie.

Zajęcia odbywają się w soboty w godzinach od 13.30 do 15.30, w pracowni przy ulicy Zwycięstwa 36

Zajęcia prowadzi Bartłomiej Pawlik, matematyk, doktorant na Wydziale Matematyki Stosowanej Politechniki Śląskiej. Studia magisterskie na kierunku Matematyka Teoretyczna ukończył z wyróżnieniem.  Autor kilku wykładów popularnonaukowych o tematyce matematycznej. Od 2012 roku w ramach studiów doktoranckich pracownik dydaktyczny na Politechnice Śląskiej. 
Od 2005 roku z sukcesami udziela korepetycji z matematyki na wszystkich poziomach kształcenia.


rysunek kurs rysunku Dąbrowa Górnicza Zabrze Wydział Architektury pracownia plastyczna trzeciego wieku Kędzierzyn Koźle Wydział Malarstwa Chorzów Uniwersytet Trzeciego Wieku architektura Opole plener malarski w Zakopanem Wydział Grafiki Projektowej Politechnika Śląska w Gliwicach Bytom ASP kurs rysunku Zabrze Zawiercie Wydział Wzornictwa Ruda Śląska kurs rysunku Ruda Śląska Rybnik kurs przygotowawczy Architektura i Urbanistyka zajęcia plastyczne dla dzieci Sosnowiec Gliwice Mysłowice kurs rysunku Tychy kurs rysunku Bytom kurs rysunku Katowice Lubliniec Cieszyn grafika Tarnowskie Góry kurs rysunku architektonicznego Dąbrowa Górnicza warsztaty plastyczne dla młodzieży Knurów kurs rysunku i malarstwa na ASP Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach kurs rysunku na architekturę warsztaty plastyczne dla dzieci kurs rysunku Gliwice Wydział Architektury i Urbanistyki Katowice Mikołów kurs rysunku Sosnowiec
© 2013 - UFFO /  Pracownia Rysunku, Grafiki i Malarstwa, ul. Białej Bramy 10 / ul.Zwycięstwa 36 , 44-100 Gliwice
e-mail: uffo.info@poczta.fm, tel. 607 453 022, 603 669 401