MATEMATYKA
PRZYGOTOWANIE DO MATURY

ZAPRASZAMY DO PRACOWNI MATEMATYKI


Zapraszamy na zajęcia z matematyki przygotowujące do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
Zapraszamy osoby chcące rzetelnie przygotować się do matury z matematyki, 
jako niezbędnego elementu przygotowania do egzaminów na Architekturę!
Zapraszamy również te osoby, które nie uczęszczają do nas na kurs rysunku, a chciałyby solidnie przygotować się do matury z matematyki, również na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Koszt zajęć 150zł/ miesiąc dla uczestników naszego kursu rysunku,
oraz 200zł/ miesiąc dla osób nieuczęszczających na kurs rysunku
 
Zajęcia skierowane są do wszystkich tych, którzy już zdecydowali o dodatkowych zajęciach z matematyki oraz do tych którzy jeszcze się wahają lub nie brali ich dotychczas pod uwagę!

Oferta zajęć skierowana jest również do osób które nie wybierają się na studia architektoniczne ale szukają zajęć przygotowujących do matury na wysokim poziomie.

Zajęcia odbywają się w soboty w godzinach od 13.30 do 15.30, w pracowni przy ulicy Zwycięstwa 36

Zajęcia prowadzi Bartłomiej Pawlik, matematyk, doktorant na Wydziale Matematyki Stosowanej Politechniki Śląskiej. Studia magisterskie na kierunku Matematyka Teoretyczna ukończył z wyróżnieniem.  Autor kilku wykładów popularnonaukowych o tematyce matematycznej. Od 2012 roku w ramach studiów doktoranckich pracownik dydaktyczny na Politechnice Śląskiej. 
Od 2005 roku z sukcesami udziela korepetycji z matematyki na wszystkich poziomach kształcenia.


Katowice Ruda Śląska kurs rysunku Gliwice Zawiercie Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach Chorzów Dąbrowa Górnicza Uniwersytet Trzeciego Wieku Sosnowiec architektura Politechnika Śląska w Gliwicach kurs rysunku Sosnowiec Wydział Architektury kurs rysunku Dąbrowa Górnicza Bytom kurs rysunku warsztaty plastyczne dla dzieci zajęcia plastyczne dla dzieci Opole kurs rysunku architektonicznego pracownia plastyczna trzeciego wieku Wydział Wzornictwa grafika kurs przygotowawczy kurs rysunku Bytom Zabrze kurs rysunku Katowice Rybnik Mysłowice Lubliniec rysunek Tychy warsztaty plastyczne dla młodzieży Wydział Grafiki Projektowej ASP Kędzierzyn Koźle kurs rysunku Ruda Śląska Wydział Malarstwa plener malarski w Zakopanem kurs rysunku i malarstwa na ASP Architektura i Urbanistyka Gliwice Mikołów Cieszyn Tarnowskie Góry Knurów kurs rysunku Zabrze kurs rysunku na architekturę Wydział Architektury i Urbanistyki
© 2013 - UFFO /  Pracownia Rysunku, Grafiki i Malarstwa, ul. Białej Bramy 10 / ul.Zwycięstwa 36 , 44-100 Gliwice
e-mail: uffo.info@poczta.fm, tel. 607 453 022, 603 669 401