ZAJĘCIA WAKACYJNE

PÓŁKOLONIE LETNIE

Zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 15 lat, które zostają w Gliwicach na półkolonie w pracowni UFFO przy ul. Białej Bramy 10 i chciałyby twórczo spędzić czas na pracy plastycznej. Zajęcia dedykowane są dla dzieci i młodzieży które chciały by po wakacjach dalej uczęszczać na zajęcia do naszej pracowni, a także dla wszystkich którzy tylko w okresie wakacyjny chcieliby się zająć pracą plastyczną.

Turnus = 5 dni, od poniedziałku do piątku

Termin:

Turnus :      21.08 - 25.08

Koszt I turnusu to 500 PLN (godziny zajęć od 8.00 do 16.00, opcja z drugim śniadaniem i obiadem). Jest możliwość wcześniejszego przyprowadzenia oraz późniejszego odebrania dziecka.

lub 300 PLN (godziny zajęć od 9 do 13, drugie śniadanie) .

Zniżki dla rodzeństw oraz dzieci, które będą chciały z nami spędzić więcej niż jeden turnus.

W programie intensywne i rozwijające warsztaty plastyczne w naszej pracowni oraz w plenerze, spacery, zabawy na świeżym powietrzu. W zależności od turnusu i pogody – wyjście do kina, Palmiarni, Muzeum – co tydzień nowa atrakcja.

Zapisy pod numerami:
603 669 401 lub 607 453 022

plener malarski w Zakopanem warsztaty plastyczne dla młodzieży ASP kurs rysunku Ruda Śląska Mysłowice Tychy kurs rysunku Bytom Wydział Malarstwa Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach Zabrze kurs rysunku Gliwice Uniwersytet Trzeciego Wieku Opole Wydział Wzornictwa grafika Chorzów architektura Kędzierzyn Koźle Rybnik Wydział Architektury i Urbanistyki Cieszyn kurs rysunku i malarstwa na ASP rysunek Lubliniec kurs rysunku Zabrze kurs rysunku Mikołów Tarnowskie Góry Politechnika Śląska w Gliwicach kurs rysunku Dąbrowa Górnicza warsztaty plastyczne dla dzieci Zawiercie Wydział Grafiki Projektowej Architektura i Urbanistyka Wydział Architektury Katowice Sosnowiec Knurów kurs rysunku architektonicznego Dąbrowa Górnicza kurs rysunku na architekturę pracownia plastyczna trzeciego wieku kurs przygotowawczy kurs rysunku Sosnowiec Bytom zajęcia plastyczne dla dzieci Gliwice Ruda Śląska kurs rysunku Katowice