ZAJĘCIA WAKACYJNE

PÓŁKOLONIE LETNIE

Zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 15 lat, które zostają w Gliwicach na półkolonie w pracowni UFFO przy ul. Białej Bramy 10 i chciałyby twórczo spędzić czas na pracy plastycznej. Zajęcia dedykowane są dla dzieci i młodzieży które chciały by po wakacjach dalej uczęszczać na zajęcia do naszej pracowni, a także dla wszystkich którzy tylko w okresie wakacyjny chcieliby się zającć pracą plastyczną.

Turnus = 5 dni, od poniedziałku do piątku

Terminy wszystkich turnusów:

Turnus I:      27.06 - 01.07
Turnus II:     22.08 - 26.08

Koszt I turnusu to 500 PLN (godziny zajęć od 8.00 do 16.00, opcja z drugim śniadaniem i obiadem). Jest możliwość wcześniejszego przyprowadzenia oraz późniejszego odebrania dziecka.

lub 300 PLN (godziny zajęć od 9 do 13, drugie śniadanie) .

Zniżki dla rodzeństw oraz dzieci, które będą chciały z nami spędzić więcej niż jeden turnus.

W programie intensywne i rozwijające warsztaty plastyczne w naszej pracowni oraz w plenerze, spacery, zabawy na świeżym powietrzu. W zależności od turnusu i pogody – wyjście do kina, Palmiarni, Muzeum – co tydzień nowa atrakcja.

Zapisy pod numerami:
603 669 401 lub 607 453 022

kurs rysunku Bytom plener malarski w Zakopanem kurs rysunku Sosnowiec grafika kurs rysunku Ruda Śląska Kędzierzyn Koźle Rybnik Wydział Wzornictwa Knurów Wydział Architektury i Urbanistyki Cieszyn Katowice Sosnowiec Chorzów Politechnika Śląska w Gliwicach kurs rysunku Zabrze Mikołów zajęcia plastyczne dla dzieci Wydział Grafiki Projektowej Wydział Architektury kurs rysunku Dąbrowa Górnicza warsztaty plastyczne dla dzieci Tychy Wydział Malarstwa Gliwice kurs rysunku na architekturę Tarnowskie Góry ASP Uniwersytet Trzeciego Wieku rysunek kurs rysunku Katowice Dąbrowa Górnicza kurs rysunku Lubliniec Ruda Śląska kurs rysunku i malarstwa na ASP kurs przygotowawczy architektura Mysłowice Zawiercie Opole Zabrze kurs rysunku architektonicznego warsztaty plastyczne dla młodzieży pracownia plastyczna trzeciego wieku Architektura i Urbanistyka Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach Bytom kurs rysunku Gliwice