ZAJĘCIA WAKACYJNE

PÓŁKOLONIE LETNIE

Zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 15 lat, które zostają w Gliwicach na półkolonie w pracowni UFFO przy ul. Białej Bramy 10 i chciałyby twórczo spędzić czas na pracy plastycznej. Zajęcia dedykowane są dla dzieci i młodzieży które chciały by po wakacjach dalej uczęszczać na zajęcia do naszej pracowni, a także dla wszystkich którzy tylko w okresie wakacyjny chcieliby się zająć pracą plastyczną.

Turnus = 5 dni, od poniedziałku do piątku

Termin:

Turnus :      21.08 - 25.08

Koszt I turnusu to 500 PLN (godziny zajęć od 8.00 do 16.00, opcja z drugim śniadaniem i obiadem). Jest możliwość wcześniejszego przyprowadzenia oraz późniejszego odebrania dziecka.

lub 300 PLN (godziny zajęć od 9 do 13, drugie śniadanie) .

Zniżki dla rodzeństw oraz dzieci, które będą chciały z nami spędzić więcej niż jeden turnus.

W programie intensywne i rozwijające warsztaty plastyczne w naszej pracowni oraz w plenerze, spacery, zabawy na świeżym powietrzu. W zależności od turnusu i pogody – wyjście do kina, Palmiarni, Muzeum – co tydzień nowa atrakcja.

Zapisy pod numerami:
603 669 401 lub 607 453 022

kurs przygotowawczy kurs rysunku Katowice Mikołów kurs rysunku Dąbrowa Górnicza Wydział Architektury i Urbanistyki rysunek warsztaty plastyczne dla młodzieży plener malarski w Zakopanem kurs rysunku architektonicznego kurs rysunku i malarstwa na ASP Tychy Bytom Wydział Malarstwa Kędzierzyn Koźle ASP Wydział Architektury Uniwersytet Trzeciego Wieku pracownia plastyczna trzeciego wieku Gliwice kurs rysunku Zabrze Mysłowice Wydział Wzornictwa grafika Zawiercie Katowice warsztaty plastyczne dla dzieci Tarnowskie Góry Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach Lubliniec Dąbrowa Górnicza Politechnika Śląska w Gliwicach Wydział Grafiki Projektowej Knurów kurs rysunku Opole architektura Chorzów Rybnik zajęcia plastyczne dla dzieci Cieszyn Sosnowiec Zabrze kurs rysunku Gliwice kurs rysunku na architekturę Ruda Śląska kurs rysunku Bytom kurs rysunku Sosnowiec kurs rysunku Ruda Śląska Architektura i Urbanistyka