ZAJĘCIA WAKACYJNE

PÓŁKOLONIE LETNIE

Zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 15 lat, które zostają w Gliwicach na półkolonie w pracowni UFFO przy ul. Białej Bramy 10 i chciałyby twórczo spędzić czas na pracy plastycznej. Zajęcia dedykowane są dla dzieci i młodzieży które chciały by po wakacjach dalej uczęszczać na zajęcia do naszej pracowni, a także dla wszystkich którzy tylko w okresie wakacyjny chcieliby się zająć pracą plastyczną.

Turnus = 5 dni, od poniedziałku do piątku

Termin:

Turnus :      21.08 - 25.08

Koszt I turnusu to 500 PLN (godziny zajęć od 8.00 do 16.00, opcja z drugim śniadaniem i obiadem). Jest możliwość wcześniejszego przyprowadzenia oraz późniejszego odebrania dziecka.

lub 300 PLN (godziny zajęć od 9 do 13, drugie śniadanie) .

Zniżki dla rodzeństw oraz dzieci, które będą chciały z nami spędzić więcej niż jeden turnus.

W programie intensywne i rozwijające warsztaty plastyczne w naszej pracowni oraz w plenerze, spacery, zabawy na świeżym powietrzu. W zależności od turnusu i pogody – wyjście do kina, Palmiarni, Muzeum – co tydzień nowa atrakcja.

Zapisy pod numerami:
603 669 401 lub 607 453 022

Opole kurs rysunku architektonicznego Knurów Katowice Zabrze Ruda Śląska pracownia plastyczna trzeciego wieku Lubliniec kurs rysunku na architekturę architektura Wydział Grafiki Projektowej Architektura i Urbanistyka Mikołów Tarnowskie Góry Bytom rysunek kurs rysunku Dąbrowa Górnicza ASP Uniwersytet Trzeciego Wieku Kędzierzyn Koźle kurs rysunku Bytom Wydział Architektury i Urbanistyki Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach kurs rysunku zajęcia plastyczne dla dzieci Wydział Architektury kurs rysunku Ruda Śląska plener malarski w Zakopanem kurs rysunku Zabrze warsztaty plastyczne dla dzieci Politechnika Śląska w Gliwicach Chorzów Zawiercie Wydział Malarstwa Wydział Wzornictwa Mysłowice Sosnowiec warsztaty plastyczne dla młodzieży kurs rysunku i malarstwa na ASP kurs rysunku Katowice Dąbrowa Górnicza Tychy kurs rysunku Sosnowiec Rybnik kurs rysunku Gliwice grafika Cieszyn kurs przygotowawczy Gliwice