ILUSTRACJA KSIĄŻKOWA

Obecnie prowadzimy zapisy na rok szkolny 2022 / 2023, zapraszamy do pracowni wszystkich zainteresowanych, młodzież i dorosłych, zajęciami ilustracji książkowej w tym roku szkolnym!!!


Zapraszamy do udziału w warsztatach plastycznych wszystkich zainteresowanych dziedziną ilustracji książkowej oraz prasowej, pragnących specjalizować się w tej dziedzinie. Zajęcia są przeznaczone dla osób w każdym wieku – bez względu na doświadczenie w tej dziedzinie, zarówno absolwentów szkół plastycznych, jak i laików.Warsztaty obejmują  pracę nad interpretacją plastyczną tekstu – różnymi technikami, tworzenie własnych scenariuszy, łączenie obrazu z tekstem, pracę nad różnymi konwencjami ilustracji – realistycznymi, fotograficznymi, uproszczonymi, dziecięcymi, itp. Praca na tych zajęciach opiera się na technikach tradycyjnych: rysunkowych i malarskich, które są następnie skanowane i obrabiane w programie Photoshop. 
Celem zajęć jest wydanie książki obrazkowej w kilkunastu egzemplarzach. Praca nad taką książką trwa około roku.graffiti Zawiercie pracownia ilustracji Bytom grafika mural ilustracja Rybnik Pracownia UFFO Sosnowiec projektowanie graficzne Zabrze komiks Gliwice Chorzów pracownia komiksu Katowice
© 2021 - PRACOWNIA UFFO - KURS RYSUNKU

PRACOWNIA GLIWICE 
ul. Zwycięstwa 36 /1 I piętro

PRACOWNIA KATOWICE 
ul. Dworcowa 13 / 4 III piętro

e-mail: uffo.info@poczta.fm 
tel. 603 669 401